درباره مدرن

شرکت قطعه سازان مدرن تندیس در سال 1388 شروع به کار کرد. مهمترین فعالیت­ها و خدمات این شرکت در ابتدا تامین نیازهای لوازم یدکی اتوموبیل در بازار ایران بود. رفته رفته با توسعه شرکت و نیازهای روزافزون بازار جهانی ارائه خدمات و ارسال قطعات یدکی به کشورهای مصرف کننده خودروهای تولید داخل افزوده شد. ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید لوازم یدکی خودرو آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید لوازم اصلی در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله قطعات یدکی خودرو و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت­ها، و فرصت­های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.

مدرن تندیس با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید انواع لوازم یدکی، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان قطعه مورد نظر خود رابیابید.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه قطعات دست پیدا کنیم، اما همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود باما هستید، از طریق «تماس با ما» با گروه مدرن در ارتباط باشید.

[ultimate_spacer height=”10″]

خدمات ما

2

درخواست کالای نایاب

تیم فروشگاهی MAP724، قطعات خاص و یا کمیاب خودرو شما در کمتر از 24 ساعت کاری برای شما تهیه می نماید.

4

ضمانت اصالت کالا

فروشگاه اینترنتی MAP724 اصالت و کیفیت تمامی کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

3

ارسال به سراسر ایران

فروشگاه MAP724 امکان ارسال بار به سراسر ایران را دارد.

1

تحویل سریع

ارسال کالا در فروشگاه MAP724 در شهر تهران بصورت فوری می باشد و به محض ثبت سفارش توسط کاربر، فرآیند ارسال کالا آغاز می گردد.